KONST / Litografier / Grafiska blad 13005040
nr 1300 5040
Grafiska blad
4 st, Marin, Kolorerade, eftertryck. Ej signerad. Motivet: 25x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:29:17
100 kr
200 kr